Alumiiniumi avaleheküljele Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber
Foorum
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Allan Vainola autorikontsert Tartus

 
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Muud asjad
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Andres Aule
Alumiinium


Liitunud: 13 veebr. 2004
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 12.03.2006 (pühapäev), 10:34    Teema: Allan Vainola autorikontsert Tartus Vasta viitega

Nagu meie avalehekülje uudises mainitud, esineb Allan 1. mai õhtul Tartus Vanemuise väikeses majas (Vanemuise tänaval) festivali "Mailaul" raames autorikontserdiga. Esitamisele tulevad peamiselt seni avaldamata laulud. Festivali pilet maksab eelmüügist 100 krooni ja kohapeal 145 krooni.

Veel infot aadressilt

http://noorteaken.tartu.ee/?event=1137958596
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
herr Inzk



Liitunud: 13 juuni 2005
Postitusi: 2

PostitusPostitatud: 14.03.2006 (teispäev), 10:49    Teema: Vasta viitega

Allan võiks ka Tallinnas midagi analoogset teha, sest 1. mai on väga halb päev Tartu tripiks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kuraaka



Liitunud: 22 juuli 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 18.03.2006 (laupäev), 22:47    Teema: Vasta viitega

Midagi, mis ma olen juba ammu soovinud, et teoks saaks. Tõesti, miks see varem juba juhtunud ei ole?

Ent mulle sobib Tartu suurepäraselt Smile ja olen kindlasti kohal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kuraaka



Liitunud: 22 juuli 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 20.03.2006 (esmaspäev), 14:52    Teema: Vasta viitega

Nii, ja mida ma tegelikult tahtsin teada saada, kui esitamisele tulevad peamiselt seniavaldamata lood, kas nende hulgas võiks ka olla mõni seniavaldamata Alumiiniumi lugu? lõpp-peatus? Või mõni avaldatud Alumiiniumi lugu, Baby nt? Smile Palun-palun-palun, las Allan lisab oma repertuaari mõne sobilikuma Alumiiniumi loo ka kindlasti.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Allan
Alumiinium


Liitunud: 19 veebr. 2004
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: 27.03.2006 (esmaspäev), 00:08    Teema: Vasta viitega

Mailaulule on mind kutsutud juba mitu aastat ja nüüd olin nõus minema seetõttu, et avastasin mõningaid kunagi tehtud laule, mis "vintage" võtmes ka praegu üsna hästi toimisid. Tegelikult ei ole ma üldse kindel, kuidas lood seal ilma bändi ja mürata kõlavad, aga eks paistab.
Kava on iseloomult folk ja koosneb põhiliselt vanematest avaldamata (mõned ka avaldatud) lugudest, sealhulgas ka paar kunagi Alumiiniumi jaoks tehtud laulu, aga on ka uuemaid lugusid.
Praeguse seisuga esineme koos Jaak Lutsojaga (akordion)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Kuraaka



Liitunud: 22 juuli 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 27.03.2006 (esmaspäev), 16:06    Teema: Vasta viitega

Oh ma usun, et asi kõlab suurepäraselt. Bändi müra puudumine on ainult boonus, rohkem enesekindlust! Smile Aga tutvusta siis kontserdil lugusid ka, mis pealkiri, kes sõnade autor, millal tehtud jne...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Muud asjad Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001, 2002 phpBB Group