Alumiiniumi avaleheküljele Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber
Foorum
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tere!

 
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Külalisteraamat
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Andre
Külaline





PostitusPostitatud: 23.02.2004 (esmaspäev), 12:29    Teema: Tere! Vasta viitega

Olen Alumiiniumi austaja juba ammu. Ostsin teie kasseti kunagi Tartust Meloodia kauplusest. Õhtul seda kodus kuulates, tundsin, et midagi lummavamat pole maailmas olemas. Seda tunnet, mida tekitavad teie lood, pole võimalik sõnadega kirjeldada.
Andres Aule luuletused on vapustavad. Ja meloodiad oleks nagu kuskilt teisest dimensioonist.

Mida teile soovida: palju inspiratsiooni, palju reise (need inspireerivad) ja edu! Kõiges!
Tagasi üles
muaddib



Liitunud: 5 mai 2005
Postitusi: 1
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 12.05.2005 (neljapäev), 15:23    Teema: Vasta viitega

Tere ka minu poolt Aluminiumirahvale.
Avastasin Teid alles mõned kuud tagasi estonianmusic.com`ist, nüüd ostsin CD ja no on ikka hea küll Smile
Eriti meeldivad Linn, Punane Tuba ja nimilugu Garaazide Taga.

Edu!
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
oopiumiingel II
Külaline





PostitusPostitatud: 06.11.2008 (neljapäev), 21:03    Teema: Vasta viitega

tere alumiiniumirahvas
kas ma olen kuskil mustas nimekirjas et ma pole aktiveerimisemaili saanud? ootan juba mitmendat päeva. pluss võttis mul lisakulu aja arvelt uuesti proovida registreeruda aga tundub et mailiaadress oli ikka õige. väga piinlik lugu küll ma ütlen
nukker on lugeda võrdlusi nagu kodutute koerte avastamise & ostmisega(soetamisega). nii abstraktne kui seda on suvabändilooming või hing ei anna võrrelda reaalsete kannatustega. inimeste hedonismipüüdlused on endiselt tobedad. & sellist melanhoolset muusikat ei tohi üldse teha.
mulle meeldib teadmata kadunud erumajor schmidt & laura paju
ma siiralt loodan et ma tulevikus saan mujale ka kirjutada kui külalisteraamatusse. kurb. lihtsalt kurb - -
Tagasi üles
Andres Aule
Alumiinium


Liitunud: 13 veebr. 2004
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 08.11.2008 (laupäev), 00:46    Teema: Vasta viitega

oopiumiingel II kirjutas:
tere alumiiniumirahvas
kas ma olen kuskil mustas nimekirjas et ma pole aktiveerimisemaili saanud? ootan juba mitmendat päeva. pluss võttis mul lisakulu aja arvelt uuesti proovida registreeruda aga tundub et mailiaadress oli ikka õige.


Oled nüüd aktiveeritud (aktiveerisin su käsitsi).

EDIT2: Lähemal kontrollimisel selgus, et kui vastata õigesti registratsioonil esitatavale küsimusele ja aktiveerimiskirja spämmiks ei liigitata, siis ei ole registreerimisel probleeme. Kui kellelgi siiski probleeme esineb, palun andke siin teada.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Külalisteraamat Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001, 2002 phpBB Group