Alumiiniumi avaleheküljele Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber
Foorum
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uusi Aule tekste!

 
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Alumiinium
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Kurvits



Liitunud: 12 juuli 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: 22.07.2004 (neljapäev), 11:38    Teema: Uusi Aule tekste! Vasta viitega

Kuulsin kuskil aasta tagasi, et uus luulekogu olevat planeerimisel. Info oli hämar. Mõtlesin nyyd otse järele kysida, et kuidas sellega on. On lähemal ajal oodata midagi?

Albumi "uued tekstid" tundusid põhiliselt vanade laulusõnadeks mugandatud versioonid olevat. Äkki on mõnel neist instrumentaalidest sõnaideesid... Reeglina kaasneb ilusa nimega ka väike temaatiline aimdus isegi, kui tekst puudub...

Kui kuskilt Bahamapressist või raamatukauplustest uusi asju oodata ei ole siis äkki sa postitaksid midagi siia foorumisse?

Et jah... Lihtsalt suur huvi on. Mäletan, kui kuulasime sõbraga esimenekord Alumiiniumi ja otsisime netist Aulet - tuli see "Alpiliftide meloodiad (oli nii või?)" ja 0-0. Readeriga lugesime - tõeline kogemus, pean tunnistama.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andres Aule
Alumiinium


Liitunud: 13 veebr. 2004
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 25.07.2004 (pühapäev), 23:19    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin:
On lähemal ajal oodata midagi?


Oodata on, aga esialgu ma ei oska öelda, millal. Lisaks on terve hulk tegemata lugusid ja nende tekste, mida ma luuletustena ei avalda. Vaevalt, et me/mina/keegi neid kunagi tegema hakkab, aga mine tea. Sõnaideid on ka, aga tegemine on jällegi iseküsimus.

Tsiteerin:
äkki sa postitaksid midagi siia foorumisse?


Mis seal ikka, siin on mõned minu uuemad tekstid, rohkem ma esialgu ei avalikustaks. Ehkki need pole otseselt laulutekstid, võib neid soovi korral kasutada, kui keegi juhtumisi tahab.

***

KÕIK, MILLEL LASTAKSE VOOLATA MEIE VARJUDESSE

Me elame tulevikus.

Kõik, mida lastakse voolata meie silmisse, muutub spektraalseks, kaugeks helenduseks. Vaata, kuidas käänduvad varjud ja öine taevas linna kohal on üha ebamäärasem.

See on rütm, üha aimatavam ja suurem, mis muudab meie elud ainult kaugelt vaadates mõistetavateks kildudeks. Suured sõnad on üha väiksemad ja mul pole soovi neid juurde teha. Väikesi sõnu ei ole olemas.

Rütm kontrollib mälu, juhuslikult sattunud esimesi ja viimaseid nende paratamatutel positsioonidel, juhuslikult sattunud lauseid ajalehtedes, laserketastel ja võrgus, mis saab meid püüdma. Meie kehade sundust ja kuuluvust kellelegi teisele. Juhuslikult sattunud.

Kõik, millel lastakse voolata meie varjudesse.

***

LÄBI ÕHTUSE LINNA nii juba aastaid
mõnikord hilja kuid vahel juba kell kuus
muutun osaks looklevast kindla suunaga joonest
kõik on ikka seesama kuid miski on kogu aeg uus
õigemini teine see mida eile ei olnud
taanduvas valguses selles mis vahetab poolt
mina vahetan ruumis punkte et jõuda -
näha joones punkte on sama mis punktides joont

siiski ei ole ma kunagi jõudnud
märgata päeva kadumishetke
kodus või tulles - alati on miski muu
midagi uut mis saabuvat varjab
mõnikord hilja kuid vahel juba kell kuus

***

SEE LINN ON LÄBIPAISTEV PILT
see linn on pilt mis paistab läbi
ja see kes läbi näeb on näinud
nagu filmis

kes lamab kinolinal -
alasti või mitte -
kes oma voodis teki all kes mujal
ja seisjadki
nad kõik on pildil
tuhandetes silmis

ma nägin pilti
millel olid sina

***

EI OLE MUSTA EGA VALGET
ainult hall
sa kõnnid rajal
mida mööda
tuleb talv
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Alumiinium Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001, 2002 phpBB Group