Alumiiniumi avaleheküljele Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber
Foorum
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Naisvokaal

 
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Külalisteraamat
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Zerblatt
Külaline





PostitusPostitatud: 18.02.2005 (reede), 14:05    Teema: Naisvokaal Vasta viitega

"Garaa¸ide taga" on priima CD, ainus, mis kõrva kriibib, on naisvokaal. Nagu "Sõpruse Puiesteelgi", on see erakordselt halvasti valitud Very Happy . Vainola laheda käheda häälega kergelt värisev hipisopran lihtsalt *ei sobi*. Peaks kindlasti olema alt, selline unelev ja laia ulatusega.

Selline sõbralik kriitika siis... veel üks remiks uue vokaaliga tuleb teha Smile.
Tagasi üles
issand



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: 18.02.2005 (reede), 14:53    Teema: Vasta viitega

ei kriibi ju
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Külaline






PostitusPostitatud: 18.02.2005 (reede), 15:43    Teema: Vasta viitega

mul ka ei kriibi.
Tagasi üles
Zerblatt
Külaline





PostitusPostitatud: 19.02.2005 (laupäev), 17:42    Teema: Vasta viitega

Ma tahaks väga öelda 'maitse asi' ja teema lõpetatuks lugeda.

Aga kahjuks läheb nii Alumiiniumi kui Sõpruse Puiestee muusika mulle korda.

Mõlemal on sigahead potentsiaali. Siit-sealt lihvi, ja tegemist oleks parima võimaliku muusikaga üldse intellektuaalse postpungi kuulajale.

Aga praegusel kujul on mõlemad projektid poolikud. Näiteks Hives, Ismo Alanko, Villu, Luminal, isegi Vennaskond ise on lõpule viidud, stiiliühtsed (kuid siiski varieeruvad) tervikud. On selge, mis asja tüübid ajavad, isegi kui lood kõlavad väga erinevalt. Mida see poolikus siis tähendab? Kokku pannakse asju, mis olemuslikult kokku ei sobi. Vainola häälega ei sobi ebakindel, napilt viisipidamise serval sopran. Närvi ajab, nagu saaks vastu lõugu, kui mm-e Kärner mikri haarab. Ta võiks eraldi kuulatav olla, mitte aga siia vahele pikitult. Spst-ga sama värk... Spst saund on parim, mida võiks tahta, aga Vaik, raibe -- kes Luminalile kirjutas suurepäraseid sõnu -- on mõned tekstid arusaamatut konstrueeritud poolsentimentaalset junki täis pudistanud (ning ta vist teeb seejuures näo, et see on sügavmõtteline)... ja JÄLLE mingi laestvõetud naishääl! FCK! Goldfrapi või Garbage tüüpi vokaal võiks asjaga sobida muide.

Aga whatever, ma ei viitsiks üldse sõna võtta, kui kogu see seltskond mulle üldjoontes ei meeldiks. Nii et keep going, ootan huviga, mis edasi saab. Järgmisi plaate siis Wink. Vahele võiks mõned puhtad instrumentaalsed plaadid teha. Või vokaali eraldi kanalisse lasta, et saaks maha keerata kui ei meeldi Very Happy
Tagasi üles
Külaline






PostitusPostitatud: 19.02.2005 (laupäev), 23:10    Teema: Vasta viitega

mis? kas sõpruse pst-s on ka naisvokaal või? kus ma küll elanud olen. tean ainult, et 'hüvasti tallinnas' laulab keegi naine, aga muudes lugudes pole kuulnudki.
Tagasi üles
iinakrista



Liitunud: 21 veebr. 2005
Postitusi: 1
Asukoht: saaremaa

PostitusPostitatud: 21.02.2005 (esmaspäev), 13:39    Teema: Vasta viitega

ma ka ei tea sõpruse pst naisvokaalist midagi Embarassed

aga minu arust alumiiniumi naisvokaal küll häiriv ei oloe. vastupidi: väga hea !!!
_________________
kes mõtleb, seda tabavad ka kriisid
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Sädelev sõber



Liitunud: 15 apr. 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: 23.02.2005 (kolmapäev), 17:59    Teema: Vasta viitega

iinakrista kirjutas:
ma ka ei tea sõpruse pst naisvokaalist midagi Embarassed

aga minu arust alumiiniumi naisvokaal küll häiriv ei oloe. vastupidi: väga hea !!!


Natuke harjumist vajab lihtsalt,nagu Rainer Jancise vokaal Metro Luminalis.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Zerblatt
Külaline





PostitusPostitatud: 04.03.2005 (reede), 19:17    Teema: Vasta viitega

re: Spst naisvokaal -- Tallinna-lugu pidasin silmas jah
Tagasi üles
iamx



Liitunud: 23 veebr. 2004
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: 07.05.2005 (laupäev), 21:58    Teema: Vasta viitega

mulle tallinna loo naisvokaal väga meeldib Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Külaline






PostitusPostitatud: 11.06.2006 (pühapäev), 15:02    Teema: Vasta viitega

mind häirib kaa
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Külalisteraamat Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001, 2002 phpBB Group