Alumiiniumi avaleheküljele Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber
Foorum
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Zeigi kassetid

 
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Alumiinium
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
lemmit
Moderaator


Liitunud: 20 veebr. 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: 22.03.2004 (esmaspäev), 13:37    Teema: Zeigi kassetid Vasta viitega

Mul on jäänud aastatetagant alles veel mõned A.S.S.S-i Zeigi kassetid ja müün neid huvilistele hinnaga 50.00. Ise elan Tartus, mujale saatmisel on postikulud ca 18.00.

Kui keegi huvi tunneb, siis võtke ühendust lemmit@kaplinski.com. Privaatsõnumeid ma eriti tihti ei loe.

L.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
andres



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: 03.05.2004 (esmaspäev), 22:40    Teema: Vasta viitega

Märts 1997
Ilmub Alumiiniumi esimene väljaanne, CD-singel „Taivaankoski”, mida mängitakse Soome raadio­jaamades. Singel sisaldab nelja versiooni laulust „Loss Taivalkoskis” (plaadil on kõikide versioonide nimi „Taivaankoski”).

kas ülal mainitud CD-singel ka kunagi müüki jõudis? kas seda ka veel nüüd tagantjärgi omastada saaks? oleksin väga huvitatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Andres Aule
Alumiinium


Liitunud: 13 veebr. 2004
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 04.05.2004 (teispäev), 01:24    Teema: Vasta viitega

Tsiteerin:
kas ülal mainitud CD-singel ka kunagi müüki jõudis? kas seda ka veel nüüd tagantjärgi omastada saaks? oleksin väga huvitatud.


Smile See singel ei läinud müüki ja meil endal pole ka enam mitte ühtegi eksemplari järel. Seda tehti erakordselt väike tiraa¸ (CD-ümbris oli käsitöö). Kui ma õigesti mäletan, siis üks peaks olema Radio Mafias ja üks Radio Citys. Ülejäänud raadiojaamade nimesid, kuhu see läks, ma enam ei mäleta.

Aga vaevalt need jaamad seda enam mängivad. Kui huvi tõesti väga suur on, siis vahest annab sealt välja kaubelda, kui keegi peaks Helsingisse sattuma. Või siis e-posti teel...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mattias



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 7
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 12.05.2004 (kolmapäev), 19:53    Teema: Vasta viitega

nüüdsest olen minagi selle kasseti õnnelik omanik Very Happy ja suured tänud selle eest lemmit`ile Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
kaia



Liitunud: 10 aug. 2004
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: 10.08.2004 (teispäev), 21:37    Teema: Vasta viitega

kas nüüd on juba liiga naiivne nende kassettide kohta küsida? vastan ise: jah, on küll, sest avastasin alles nüüd selle cd asja. vabandust
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Alumiinium Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001, 2002 phpBB Group