Alumiiniumi avaleheküljele Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber
Foorum
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Alumiiniumi muusika... SINU ARVAMUS ON TÄHTIS

 
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Alumiinium
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Demostenes



Liitunud: 2 nov. 2004
Postitusi: 11
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: 02.11.2004 (teispäev), 15:21    Teema: Alumiiniumi muusika... SINU ARVAMUS ON TÄHTIS Vasta viitega

Minu meelest esindab Alumiiniumi muusika kõikke seda mis tegelikut inimestes puudu on...Kõikke mis on elus..see muusika ise on elus..ta tuksleb ja liigub oma särtsuvas olemuses mööda su närvikiude,rahustab ja tekitab tunde et näe..ma polegi yxi:)
Muidugi on igal inimesel täiesti oma arusaam sellisest muusikast,Rullnokad ilmselt riputaksid Särava Õbra plaadi oma kolmese bemmi tahavaate peeglikylge...häh..lollid....
_________________
Milleks sellised kysimused??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-kiri
t6ru



Liitunud: 19 veebr. 2004
Postitusi: 17
Asukoht: kadriorg

PostitusPostitatud: 02.11.2004 (teispäev), 22:38    Teema: Vasta viitega

Demostenes, sulle vist meeldib ennast korrata. Ja see postituse pealkiri häirib silma. Üleüldse on sõnum kuidagi segane, vähemalt minu jaoks. Muidu hea katse hoida foorumit elus.
_________________
Im A Robot And Proud Of It.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
Andres Aule
Alumiinium


Liitunud: 13 veebr. 2004
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 03.11.2004 (kolmapäev), 02:50    Teema: Vasta viitega

Pealkiri on nüüd modereeritud. Ma usun, et see koodiviga juhtus Demostenesel kogemata. Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Demostenes



Liitunud: 2 nov. 2004
Postitusi: 11
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: 04.11.2004 (neljapäev), 09:41    Teema: Vasta viitega

Koodi viga oli tõesti selline näpukas..vabandust sellepärast..ja enese kordamisega nii et kui see antud tekstijupp oli valmiskribatud siis sattus ta kohe esimese hooga valesse kohta minu järeltuleva põlve uudishimu tõttu. Neutral Vabandan ebameeldivuste pärast
_________________
Milleks sellised kysimused??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-kiri
margit
Alumiinium


Liitunud: 20 veebr. 2004
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: 08.11.2004 (esmaspäev), 21:56    Teema: Vasta viitega

Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cityrabbit



Liitunud: 27 sept. 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: 09.11.2004 (teispäev), 20:04    Teema: Vasta viitega

täitsa nõus Demostenes-ega ja loodan et ta jäeb oma cd-iga rahule. Veel sellest muusikast, õigemini minu arvamus: selles muusikas on midagi erilist, ma ei tea mis aga seda ma tean et see eriline asi kutsub mind kuulama ning mulle üldiselt istub eriline muusika mitte d'n'b jms rämps Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Dhenry



Liitunud: 19 veebr. 2004
Postitusi: 10
Asukoht: tallinn

PostitusPostitatud: 10.11.2004 (kolmapäev), 17:31    Teema: Vasta viitega

minu arvamus on üsna vastandlik Demostenese omale.

Minu silmis räägib alumiinium rohkem sellest, mis oli, mis on ja mis tuleb. Ei ole juttu millegi puudu olemisest(sellest räägib minu arust sõpruse puiestee) või kaotamisest vaid rahulolust sellega, mis antud.

Isegi "25.00", mida paljud minu tuttavad peavad kaotusest rääkivaks looks, räägib minu jaoks suhtest, millel enam pole erilist tundelist põhja, aga see on olnud. ja mina-tegelane on sellega leppinud, sellega nõus.

Alumiinium räägib..ei, õpetab, kuidas leida kestvat õnne maailmas, kus miski pole püsiv.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte AIM Aadress MSN Messenger
Demostenes



Liitunud: 2 nov. 2004
Postitusi: 11
Asukoht: Rakvere

PostitusPostitatud: 11.11.2004 (neljapäev), 10:57    Teema: Vasta viitega

Dhenry kirjutas:
minu arvamus on üsna vastandlik Demostenese omale.

Minu silmis räägib alumiinium rohkem sellest, mis oli, mis on ja mis tuleb. Ei ole juttu millegi puudu olemisest(sellest räägib minu arust sõpruse puiestee) või kaotamisest vaid rahulolust sellega, mis antud.

Isegi "25.00", mida paljud minu tuttavad peavad kaotusest rääkivaks looks, räägib minu jaoks suhtest, millel enam pole erilist tundelist põhja, aga see on olnud. ja mina-tegelane on sellega leppinud, sellega nõus.

Alumiinium räägib..ei, õpetab, kuidas leida kestvat õnne maailmas, kus miski pole püsiv.





Ma ei mõelnud päris seda..et midagi puudu..lihtsalt on liiga palju inimesi kellel on hinges tyhikoht..selline kylm ja kõle..ja selline muusika täidab selle koha ja teeb sust uuesti inimese,vähemasti minuga nii läx
_________________
Milleks sellised kysimused??
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-kiri
cityrabbit



Liitunud: 27 sept. 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: 11.11.2004 (neljapäev), 16:56    Teema: Vasta viitega

Dhenry kirjutas:
minu arvamus on üsna vastandlik Demostenese omale.

Minu silmis räägib alumiinium rohkem sellest, mis oli, mis on ja mis tuleb. Ei ole juttu millegi puudu olemisest(sellest räägib minu arust sõpruse puiestee) või kaotamisest vaid rahulolust sellega, mis antud.

Isegi "25.00", mida paljud minu tuttavad peavad kaotusest rääkivaks looks, räägib minu jaoks suhtest, millel enam pole erilist tundelist põhja, aga see on olnud. ja mina-tegelane on sellega leppinud, sellega nõus.

Alumiinium räägib..ei, õpetab, kuidas leida kestvat õnne maailmas, kus miski pole püsiv.

iga üks saab oma moodi muusikast aru arvan mina selle koha pealt Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
margit
Alumiinium


Liitunud: 20 veebr. 2004
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: 11.11.2004 (neljapäev), 18:56    Teema: Vasta viitega

Dhenry kirjutas:
Isegi "25.00", mida paljud minu tuttavad peavad kaotusest rääkivaks looks, räägib minu jaoks suhtest, millel enam pole erilist tundelist põhja, aga see on olnud. ja mina-tegelane on sellega leppinud, sellega nõus.


Ma arvan ka, et 25.00, see on justkui väga stampne situatsioon.Selles võiks olla ükskõik kes meist (vaatame filmi, mis jutustab meist - pole tähtis kellest täpselt). Olukord, kus mõlemad teavad, et see on läbi.

Dhenry kirjutas:
Minu silmis räägib alumiinium rohkem sellest, mis oli, mis on ja mis tuleb.


Arvutil, millega on algselt kirja pandud enamus Alumiiniumi muusikast, oli screensaver, kus jookisd üle ekraani sõnad PAST ja FUTURE. Rohelisel taustal.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
t6ru



Liitunud: 19 veebr. 2004
Postitusi: 17
Asukoht: kadriorg

PostitusPostitatud: 11.11.2004 (neljapäev), 21:48    Teema: Vasta viitega

margit kirjutas:
Arvutil, millega on algselt kirja pandud enamus Alumiiniumi muusikast, oli screensaver, kus jookisd üle ekraani sõnad PAST ja FUTURE. Rohelisel taustal.


Meenub ühe saksa elektrooniku lugu: Past Represents the Future.
Et minevikus sind loodi, oleviku sa kontrollid ja tulevikuks sa muutud.
_________________
Im A Robot And Proud Of It.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte MSN Messenger
kahtlanekala



Liitunud: 4 dets. 2004
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: 04.12.2004 (laupäev), 14:47    Teema: Vasta viitega

On tõesti tore bänd. Ja veel kodumaine. Hea muusika, meeldib (:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
taago



Liitunud: 11 jaan. 2005
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: 13.01.2005 (neljapäev), 00:02    Teema: Vasta viitega

Alumiinium on midagi, mille kirjeldamiseks mul sõnu lihtsalt ei ole. On väga hea teada, et midagi nii head meil siin Eestis tehakse. Sõnad ja muusika on täiesti tasemel ja paremat leida on tõsiselt raske. Alumiinium on üks vähestest, mis tekitab minus niivõrd palju emotsioone. Igatahes keep up the good work
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Kurvits



Liitunud: 12 juuli 2004
Postitusi: 10

PostitusPostitatud: 13.02.2005 (pühapäev), 07:55    Teema: Vasta viitega

margit kirjutas:
Dhenry kirjutas:
Isegi "25.00", mida paljud minu tuttavad peavad kaotusest rääkivaks looks, räägib minu jaoks suhtest, millel enam pole erilist tundelist põhja, aga see on olnud. ja mina-tegelane on sellega leppinud, sellega nõus.


Ma arvan ka, et 25.00, see on justkui väga stampne situatsioon.Selles võiks olla ükskõik kes meist (vaatame filmi, mis jutustab meist - pole tähtis kellest täpselt). Olukord, kus mõlemad teavad, et see on läbi.


Hmmm... Mina olen seda alati defineerinud, kui postorgasmilist depressiooni, mis sellest loost läbi kumab. Alumiinium on minu jaoks hetkedes (kasvõi yhesekundilistes) pigem, kui pikaajaliselt tähendusrikastes nähtustes nagu see "kahe inimese vaheline lõppemine", millele sa viitad. Ehk siis - ei pruugi olla läbi, sel hetkel lihtsalt tundub, et nyyd on kõik kuidagi tehtud ja selle asemel, mis veel tunnike tagasi täitis iga toa nurka, igat poori nahas ja tekitas kõikehõmavat lähedustunnet ei ole HETKEL mitte midagi.
Ehk siis: Und ei tule, kired jahtund.

Aga ehk Aule seletab meile, mis ta ise mõtles selle teksti ja lauluga, mis muuseas ajas just mõni nädalake tagasi, kui ma talle seda lasin mu tydruksõbra automaatselt nutma... Mis ei ole just mage austusavaldus loo tegijatele - ajada kiisu silmadega noor tytarlaps oma muusikaga nutma. Peaksite endi yle uhked olema! Very Happy
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Andres Aule
Alumiinium


Liitunud: 13 veebr. 2004
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 14.02.2005 (esmaspäev), 12:17    Teema: Vasta viitega

Kurvits kirjutas:
Aga ehk Aule seletab meile, mis ta ise mõtles selle teksti ja lauluga...


Neid asju, mida olen oma loomingus silmas pidanud, on vist raske üheselt ümber jutustada -- alati, kui üritan, avastan hiljem, et midagi oli veel -- see kõige olulisem, mis jäi ütlemata.

Aga püüdsin selle loo kirjutamise hetki taastada ja üldiselt võin vist öelda, et tegu on ikkagi mingi paratamatuse tunnetamisega. 25.00 sündis minu isiklikust elust, pikalt kestnud armastuse ja selle kadumise aimduse vahelistest seostest ühe minu jaoks olulise eluperioodi lõpul (selle lõppemine selgus küll alles pärast loo kirjutamist).

See ei ole ei optimistlik ega pessimistlik lugu -- asjad on. Enamasti ei ole neist asjadest võimalik otseselt aru saada, nii et see ei ole küsimus ega katse mõista. Võib-olla katse ennast kõrvalt vaadata ja lootus, et vahest, hoolimata tõenäosusest, ei ole tegemist millegi lõpu ega millegi alguse, vaid kestmisega.

Elus on hetki, mille tähtsus osutub hiljem määravaks, aga hetke enda ajal ei saa me sellest aru: see möödub liiga kiiresti ja meie oleme rutiinis liiga sees (või miskit sellesarnast). Oletan, et 25.00 kirjeldab ühte momenti, mil me esmakordselt mõistame, et teatavas suhtes määrava tähtsusega hetk on juba olnud, meie seest läbi käinud, aga me ei soovi või ei ole veel harjunud sellega leppima. Me vist kahetseme ja vist oleks saanud siis sellel hetkel veel midagi muuta, kui oleksime teadnud. (Ja teiselt poolt, on vist ikkagi hea, et me siis ei teadnud ega muutnud.)

Nii et vahest on see lugu inimese kohast mingis väiksemas ajalõigus -- mis juhtub, kui ta on harjunud 24-tunnise ringiga ja leiab end korraga 25. tunnist, kus miski ei ole päris samasugune kui tavaliselt. Ehk korraks ajast väljaminek/väljasattumine sellise seisundi tõttu, leppimine nii iseenda, partneri kui ka meid ümbritseva sündmustikuga, mida me ei saa enam muuta?

Igal juhul ei ole tegu looga armastuse lõpust otseselt. Armastus kestab veel, lihtsalt seda ümbritsevad või selle tinginud sündmused on lõppemas ja sellest tulenevalt on aimata ka armastuse enda lõppu.

Kirjutasin, nagu enamasti, siia nüüd pika jutu, aga kui üle lugesin, siis sain aru, et jälle ei osanud kõike teisiti sõnadesse ja kirja panna. Mingi idee suutsin ehk siiski anda.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Alumiinium Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001, 2002 phpBB Group