Alumiiniumi avaleheküljele Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber
Foorum
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

alumiinium kirjutatakse ju allumiinium:)

 
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Külalisteraamat
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Külaline






PostitusPostitatud: 02.03.2004 (teispäev), 17:37    Teema: alumiinium kirjutatakse ju allumiinium:) Vasta viitega

Shocked
Tagasi üles
alumiinium
Administraator


Liitunud: 12 veebr. 2004
Postitusi: 22

PostitusPostitatud: 03.03.2004 (kolmapäev), 01:55    Teema: Vasta viitega

Sellist kirjapilti (kahe l-ga) nagu polegi varem kohanud. Kui ehk, siis vanas Wiedemanni sõnastikus, aga täpselt küll ei oska öelda...

Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber on selles suhtes kole kangekaelne, et jätkab oma nime kirjutamist ühe l-ga sõnas "alumiinium". Vastavalt Eestis praegu kasutatavale kirjaviisile ning hoolimata kõigist takistustest ja vastuväidetest. Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-kiri
katja



Liitunud: 4 märts 2004
Postitusi: 1
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 04.03.2004 (neljapäev), 14:02    Teema: Vasta viitega

ma ei tea, kust sa seda võtad...
vähemalt keemias on selline element olemas nagu Al ja eesti keeles kirjutatakse teda ikkagi alumiinium yhe l'ga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
tytarlaps



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Taaralinn

PostitusPostitatud: 04.03.2004 (neljapäev), 14:57    Teema: Vasta viitega

heh, huvitav asi mille üle külalisel diskuteerida ...
eriti kui arvestada asjaolu, et õigekiri näeb tõepoolest ette seda sõna kõigest ühe l-iga Wink

ÕS abx Smile
_________________
.. hommiku saabumist oodata on liiga hilja
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Koit



Liitunud: 5 märts 2004
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: 05.03.2004 (reede), 16:47    Teema: Vasta viitega

google.com:
alumiinium - 3 760 tulemust
allumiinium - 1 tulemus
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
cosmos



Liitunud: 26 veebr. 2004
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 09.06.2004 (kolmapäev), 18:40    Teema: Vasta viitega

Siin pole midagi imestada. Issanda loomaaed on suur. Vahet ei ole, vähemalt muusika headuses me ei kahtle. Suur sigadus oleks muidugi niigi geniaalset bändi nime muuta. Kuidas siiamaani on uue väljaande müük edenenud? Vähemalt mina sain käe valgeks ja kidlasti üritan Teid ka live`is trehvata. Teie aga määrake kuupäev ja koht. See muidugi ei ole väljapressimine, kuid tore oleks ikkagi kui mõni hea kontsert veel tuleks. Soovin Teile edu, vastupidavust ja küllust.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
cosmos



Liitunud: 26 veebr. 2004
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 25.08.2004 (kolmapäev), 09:30    Teema: Elmarit tydimuseni Vasta viitega

Pezi rock ja BMW
taeva abiga
viivad meid Pyhajärvele,
see on see mis suvest teeb
aja parema
see on see mis paneb elama...

Elama ja lausa rõõmust rõkkama paneb meid tegelikult hoopis Alumiiniumsulamist reaktiivmootor (ca 200 000 p/min.). Heh. Laul on tegelikult kummitavalt hea, kuid mitte enam nii punkrock nagu Parvepoisid, mida kuuleb ka vahest Elmarist. Viimane on tehniliselt küll nõrgem, kuid samas pole ka väga viga. Alguse asi . Ah mis jutt..
Pikk jutt, s..t jutt (käändub jutt jutu, mitte nagu jutt juti). Wink
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Skalle
Külaline





PostitusPostitatud: 14.10.2007 (pühapäev), 00:43    Teema: Re: Elmarit tydimuseni Vasta viitega

cosmos kirjutas:
Pezi rock ja BMW
taeva abiga
viivad meid Pyhajärvele,
see on see mis suvest teeb
aja parema
see on see mis paneb elama...

Elama ja lausa rõõmust rõkkama paneb meid tegelikult hoopis Alumiiniumsulamist reaktiivmootor (ca 200 000 p/min.). Heh. Laul on tegelikult kummitavalt hea, kuid mitte enam nii punkrock nagu Parvepoisid, mida kuuleb ka vahest Elmarist. Viimane on tehniliselt küll nõrgem, kuid samas pole ka väga viga. Alguse asi . Ah mis jutt..
Pikk jutt, s..t jutt (käändub jutt jutu, mitte nagu jutt juti). Wink
S..ajuti, ehk roostetriibu Cool
Tagasi üles
Marike
Külaline





PostitusPostitatud: 16.05.2008 (reede), 13:50    Teema: Vasta viitega

Kusjuures ma teie kirju lugedes ehmatasin täitsa ära: ma olen alati kirjutanud ALLUMIINIUM!! kahe l`iga, õpetaja ei ole märkust teinud, minu mäletamist mööda ise kah kirjutas kahe l`iga, seega minu arvamus on, et allumiinium peab ikka kahe l`iga olema.
Tagasi üles
Külaline






PostitusPostitatud: 16.05.2008 (reede), 15:26    Teema: Vasta viitega

Noo, marika Cool kuidas siis nii, ausalt öeldes hakkas alguses juba kahtlema, a õigekeelsuse sõnaraamatus sellist kirjapilti ei pakuta, ainult ühega, nii et tervita õpetajat, sest vanema generatsiooni inimeste harjumused kergelt juba ei muutu
Tagasi üles
cosmos



Liitunud: 26 veebr. 2004
Postitusi: 7
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 16.05.2008 (reede), 15:29    Teema: Vasta viitega

ei saanud sisselogitud, seega sry, vahest jään ka uksetaha külaliste nimekirja, aga hullu pole marika, kui plaati veel pole siis ka targad raamatud räägivad Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
vana õpilane
Külaline





PostitusPostitatud: 17.07.2008 (neljapäev), 09:34    Teema: Matemaatika õigekiri Vasta viitega

Anonymous kirjutas:
Noo, marika Cool kuidas siis nii, ausalt öeldes hakkas alguses juba kahtlema, a õigekeelsuse sõnaraamatus sellist kirjapilti ei pakuta, ainult ühega, nii et tervita õpetajat, sest vanema generatsiooni inimeste harjumused kergelt juba ei muutu


Minu matemaatikaõpetaja ütles ka alati "jägama" ja "jägatud".. Vist mingi murdetaust. Aga nii ta kunagi ei kirjutanud.
Tagasi üles
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Külalisteraamat Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001, 2002 phpBB Group