Alumiiniumi avaleheküljele Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber
Foorum
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Tere Sädelev Sõber!

 
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Alumiinium
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Luuna



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 3

PostitusPostitatud: 18.02.2004 (kolmapäev), 00:49    Teema: Tere Sädelev Sõber! Vasta viitega

TERE!!!
JA PALJU ÕNNE!!!!

Olen hirmus rõõmus, et see paik siin loodud on.
Kuigi äsja nutsin. Nimelt kuulasin lugu 25.00 ja see tegi kohutavalt õnnetuks. Mul on tunne, et ei suuda piisavalt armastada oma lähedasi ja teha õnnelikuks neid, keda väga tahaks teha.
Üle pika aja hakkasin muusikat kuulates ulguma.
Arvan, et hakkan nüüdsest siin päris tihti käima.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
püha puu on surnud



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: 18.02.2004 (kolmapäev), 01:01    Teema: noodid Vasta viitega

Mul on selline tunne, et loodus on loonud teatud helid ja helisagedused ja noodid jmv. mida kuuldes tekib mingisugune teatud kindel emotsioon. Näiteks ööbiku sirin tekitab positiivset ja rõõmsat emotsiooni. Varese kraaksumine ajab närvi. Alumiiniumit kuuldes tekib melanhoolne, äraolev, igatsev ja kahju tunne. See muusika kukutab enda sisse. Ma ei tea kas on hea enda sisse kukkuda. Ja kui palju seda teha võib, et ei langeks läbi põranda masendusse.
Kurba mõõdukalt.
Rõõmsat palju mahub.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-kiri MSN Messenger
issand



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: 18.02.2004 (kolmapäev), 17:49    Teema: küllap see oli jumalik juhatus Vasta viitega

käisin hullult harva plaadipoodides, sest enne seda olin väga tihti käinud ja ega seal midagi ei muutunud. harva käisin sellepärastki, et muusikat osta on alati väga kirves olnud, kui tööd pole.
ühel päeval jalutasin tartus ringi ning taas polnud mitte midagi huvitavamat teha, kui veidi õlut juua ja uidata. nii vajusingi kogemata meloodia musapoodi ringi vahtima.
mingi zeig.
mis asi see on?
müüja vahtis ja ei osanud midagi öelda.
ma ei osanud ka midagi öelda.
kuni kassetil hakkasid nimedest silma vainola ja aule.
sinna kogu mu ülejäänud õlleraha sel korral läks, selleks ei pidanud asja isegi kuulama. tuiasin koju ja panin kasseti mängima.
cheesös kraist.
midagi nii head tühja päeva poleks osanud loota. olin vaimustuses ja täiesti sillas.
ühel päeval pakkusin ühikas täiesti võõrastele tüdrukutele öömaja. kohtusime raekoja platsil lava peal. neil polnud kuhugi minna. kui enne unne vajumist zeigi mängima panin, hakkasid tüdrukud naerma, olla väga kole nende arvates.
tahtsin neid uksest välja visata, kuid viisakus sai seekord jagu. järgmisel õhtul ei lubanud neil endale külla tulla. üksi kodus kuulata oli palju parem. on siiani.
olen alumiiniumigia möllanud, joonud, maganud, ärganud, uinunud, koos söönud ja nutnud. nii palju emotsioone ja need tulevad alati meelde, kui jälle kuulata.
ma ei tea, kas see on õige, aga olen suur poiss ning ikka igatsen samasuguseid hetki. tore oleks, kui need tuleks.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
iamx



Liitunud: 23 veebr. 2004
Postitusi: 8

PostitusPostitatud: 23.02.2004 (esmaspäev), 14:20    Teema: Re: küllap see oli jumalik juhatus Vasta viitega

issand kirjutas:
olen alumiiniumigia möllanud, joonud, maganud, ärganud, uinunud, koos söönud ja nutnud. nii palju emotsioone ja need tulevad alati meelde, kui jälle kuulata.
ma ei tea, kas see on õige, aga olen suur poiss ning ikka igatsen samasuguseid hetki. tore oleks, kui need tuleks.

suur poiss ma ei ole, pole väike kaa. aga muu on täpselt samamoodi :)
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
roosi



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 3
Asukoht: Tartu

PostitusPostitatud: 26.02.2004 (neljapäev), 00:00    Teema: Re: noodid Vasta viitega

püha puu on surnud kirjutas:
Mul on selline tunne, et loodus on loonud teatud helid ja helisagedused ja noodid jmv. mida kuuldes tekib mingisugune teatud kindel emotsioon. Näiteks ööbiku sirin tekitab positiivset ja rõõmsat emotsiooni. Varese kraaksumine ajab närvi...



Varese kraaksumine ei pruugi kõiki inimesi närvi ajada. Vaid vähesed looduslikud helid on oma õiges keskkonnas olemuslikult otseselt häirivad, eriti kui neid tähelepanelikult kuulata ja mõista püüda. Wink
Häirida võib ilmselt eelkõige sobimatu helitugevus. Ennastunustavalt laksutav ööbik öösel akna taga võib olla üsna tüütu tegelane... Kuigi laulab neetult ilusti.... Smile
_________________
ja taevas on must ja sinule valla
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
sagi



Liitunud: 17 märts 2004
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: 17.03.2004 (kolmapäev), 16:36    Teema: Vasta viitega

Ei tea jah, mina avastasin Alumiiniumi...mingi tükk aega tagasi, tegelt ei teadnud sellest enne midagi, tahtsin hoopis sp-d tõmmata aga siis näe on mingi alumiinium sial...tõmbasin selle kah ära. Ja sellest ajast peale pole lahti saanud..käib muga kõikjal kaasas.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Karina



Liitunud: 14 aug. 2004
Postitusi: 1
Asukoht: USA

PostitusPostitatud: 14.08.2004 (laupäev), 20:50    Teema: Vasta viitega

Esimest korda kuulsin Alumiiniumit 1998. aastal, kui sain so`bralt cd, copy Zeig kassetti lugudega. Ta arvas, et mulle see muusika meeldiks ja ta ei eksinud Smile Siiamaani on see cd autos. Ilus muusika ja tekstid, mis mind on alati Alumiiniumi juures lummanud. Lugesin Postimehest, et teil on uus album, loodan selle endale hankida.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Alumiinium Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001, 2002 phpBB Group