Alumiiniumi avaleheküljele Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber
Foorum
 
 KKKKKK   OtsiOtsi   Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri   KasutajagrupidKasutajagrupid   RegistreeriRegistreeri 
 ProfiilProfiil   Privaatsõnumite lugemiseks logi sissePrivaatsõnumite lugemiseks logi sisse   Logi sisseLogi sisse 

Uued mp3-d

 
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Alumiinium
Vaata eelmist teemat :: Vaata järgmist teemat  
Autor Teade
Andres Aule
Alumiinium


Liitunud: 13 veebr. 2004
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 20.06.2004 (pühapäev), 23:11    Teema: Uued mp3-d Vasta viitega

Avaleheküljel on tänasest lingid audiofailidele, mis tutvustavad meie uut materjali. Osa asju on uued, osa on vanad, aga uuendatud.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Inzk



Liitunud: 24 märts 2004
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 21.06.2004 (esmaspäev), 11:55    Teema: Vasta viitega

Kiitused ja tänud. Uute arranþeeringutega on lood veel eriti head. Ja "Garaaþide taga" on väga kõva lugu. Peab raha koguma hakkama plaadi jaoks...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-kiri
margit
Alumiinium


Liitunud: 20 veebr. 2004
Postitusi: 13

PostitusPostitatud: 21.06.2004 (esmaspäev), 15:39    Teema: Vasta viitega

Inzk kirjutas:
Kiitused ja tänud. Uute arranþeeringutega on lood veel eriti head. Ja "Garaaþide taga" on väga kõva lugu. Peab raha koguma hakkama plaadi jaoks...


Mõnus Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
mide



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 4

PostitusPostitatud: 21.06.2004 (esmaspäev), 16:27    Teema: Vasta viitega

garaazide juures ei meeldi eriti, tundub kuidagi kesine v6rreldes ylej22nud loominguga. puudu j22b kosmilisest ajatuse ja ebareaalsuse tundest, mida alumiiniumi muusika on suutnud tekitada. ja naisvokaali tahaks selles loos ka kuulda, k6rv kohe n6uab seda. huviga ootan plaadil olevat versiooni.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum MSN Messenger
Inzk



Liitunud: 24 märts 2004
Postitusi: 15
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 22.06.2004 (teispäev), 11:52    Teema: Vasta viitega

minu teada see ongi plaadil oleva versiooni lühendatud variant...Parandage mind, kui ma eksin. Rolling Eyes
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-kiri
Andres Aule
Alumiinium


Liitunud: 13 veebr. 2004
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 22.06.2004 (teispäev), 13:20    Teema: Vasta viitega

Inzk kirjutas:
minu teada see ongi plaadil oleva versiooni lühendatud variant...Parandage mind, kui ma eksin.


Tõepoolest on tegu looga, mida me enam ei muuda ja mis plaadi peale tuleb ka enam-vähem sellisena, ainult täismahus.

mide kirjutas:
garaazide juures ei meeldi eriti, tundub kuidagi kesine v6rreldes ylej22nud loominguga. puudu j22b kosmilisest ajatuse ja ebareaalsuse tundest, mida alumiiniumi muusika on suutnud tekitada. ja naisvokaali tahaks selles loos ka kuulda, k6rv kohe n6uab seda. huviga ootan plaadil olevat versiooni.


Oleme proovinud sinna ka naisvokaali ja rohkem naturaalpille, aga see kahjuks eriti ei sobinud. Naturaaltrummid muutsid loo kuidagi uimasemaks ja aeglasemaks näiteks. Vähemalt minu meelest on praegune versioon katsetatutest parim.

Et laul ise on kirjutatud umbes samal ajal kui varem avaldatud lood, siis on ilmselt küsimus uues arran¸eeringus ja/või tegemise tunnetuses. Mis parata, maailm on muutunud ja tõenäoliselt meie siis ka. Smile

Kosmiline ajatus ja ebareaalsuse tunne võivad olla tingitud ka lihtsalt muusika leidmise ja kuulamise asjaoludest, s.t. tuleneda kuulajast endast. Meie poolt ei ole see väga taotluslik olnud.

"Garaa¸ide taga" valisime sellepärast, et see tundus kuidagi tänapäevaga haakuvat. Lisaks seostub see minu jaoks mingis mõttes ühe meie tegemata looga "Lõpp-peatus":

Bussid pööravad siit tagasi
rohu sisse kaovad tänavad
minna enam pole kuhugi
ja taevas
on sinine
sinine

Bussid pööravad siit tagasi
rohu sisse kaovad tänavad
minna enam pole kuhugi
ma tulen tagasi
sinuga
sinuga
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
Artur



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: 28.06.2004 (esmaspäev), 07:19    Teema: Vasta viitega

Ei usu, et see kellelegi huvi pakub, aga mulle ka see nn. uus lugu ei meeldinud. Vaadake, Alumiiniumil ei ole naturaalpillidega yldse mõtet vaeva näha imho, kuna ega te head akustilist soundi niikuinii toota ei viitsiks... tuleks selline nõme elektroakustiline, mis käib, vähemalt mulle, jubedalt pinda. Olgu, Sõpruse Puiesteele veel mingil määral sobib. Aga kui midagi akustiliselt teha, siis ikkagi oleks tunda, et tegemist on tõepoolest akustikaga. Nt Bob Dylani esimesed akustilised asjad ("Freewheelin Bob Dylan", "Another side of Bob Dylan") või siis Akvariumi "Akustika". See on tõesti naturaalpillidel, sõna otseses mõttes.

Tänan tähelepanu eest ja Alumiiniumile kõike paremat Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-kiri MSN Messenger
Andres Aule
Alumiinium


Liitunud: 13 veebr. 2004
Postitusi: 70
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 28.06.2004 (esmaspäev), 17:00    Teema: Vasta viitega

Naturaalpillide all pidasin silmas seda, mis pole arvuti. Vanal materjalil on enamik lugusid n.-ö. naturaalsemad kui "Garaa¸ide taga".

Naturaalpillidega me vaeva ei näinudki: "Garaa¸ide taga" esimene põhi sai salvestatud 1998 koos muude lugudega, aga puhtalt rockipillidega jäi see lugu nii ilmetu ja suvaline, et käsi tõrkus seda plaadile panemast. Miski selle loo iseloomus lihtsalt ei talunud eriti tavapäraseid muusikainstrumente. Vaeva sai nähtud hoopis nüüd, täiesti uue põhja tegemisel.

Hea akustiline saund (ja siin pean silmas elektrita pille) ei ole oluliselt Alumiiniumi rida. Üks lugu, "Baby", tuleb plaadile tõesti unplugged kujul. Hoiatan muidugi, et saund ei ole vist kõige kvaliteetsem, aga me ei hakanud selle loo helipilti aastaid hiljem enam muutma (ja mitme senise kommentaari põhjal tundub, et õigesti tegime: paistab, et on eelistatud nostalgilisem lähenemine).
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
jaanika



Liitunud: 5 juuni 2004
Postitusi: 1

PostitusPostitatud: 02.07.2004 (reede), 19:09    Teema: Vasta viitega

vot aga mulle jälle väga meeldib "garaazide taga"! Inimeste muusikalised maitsed on erinevad,see on juba ammu ju kindlaks tehtud. Wink Nii et edu teile alumiinium...
_________________
Maailma pole keegi kunagi loonud,maailm oli kohe olemas...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
andres



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 6

PostitusPostitatud: 03.07.2004 (laupäev), 17:30    Teema: Vasta viitega

Artur kirjutas:
Nt Bob Dylani esimesed akustilised asjad ("Freewheelin Bob Dylan", "Another side of Bob Dylan") või siis Akvariumi "Akustika". See on tõesti naturaalpillidel, sõna otseses mõttes.


alumiinium ei ole dylan ega akvarium, mille üle on mul ainult hea meel.
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Vaata liikme veebilehte
Artur



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 17

PostitusPostitatud: 04.07.2004 (pühapäev), 22:35    Teema: Vasta viitega

Ma rääkisin akustilisest soundist...
et kui akustiliselt teha, siis sound oleks tõepoolest akustiline (samahästi oleks võinud mõned Drake'i-näited tuua vms)
ma lihtsalt suhtun niivõrd kehvasti sellesse nn. elektroakustilisse soundi...
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-kiri MSN Messenger
reebus



Liitunud: 18 veebr. 2004
Postitusi: 6
Asukoht: Tallinn

PostitusPostitatud: 06.07.2004 (teispäev), 08:55    Teema: Re: Uued mp3-d Vasta viitega

"Vana" Alumiinium tundus kuidagi hubasem (ei oska siia õiget sõna poetada).
"Garaa¸ide taga" oli esmakordselt kuulates segu depeche'st, elektrooniku seiklustest ja navigaator pirxist, erilist tunnet sellega seose ei tekkinud. Üldiselt ma väga vanade asjade küljes rippuja tüüp ei ole, aga õrnalt meloodiast väljuv Margiti vokaal "Must ja Valge"-s, Allani mõnus tämber "Einsteini juures" - sorri käänamiste pärast, laulude nimetusi on vilets käänata - siis lihtsalt viimase peal lugu "Alumiiniumist ingel" ....
latt on nii kõrgele aetud, et uue plaadi nimilugu ei mahu kuidagi sealt üle Smile
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum
maf



Liitunud: 1 apr. 2004
Postitusi: 5

PostitusPostitatud: 08.07.2004 (neljapäev), 12:36    Teema: Re: Uued mp3-d Vasta viitega

reebus kirjutas:
latt on nii kõrgele aetud, et uue plaadi nimilugu ei mahu kuidagi sealt üle Smile


mm. kas ta siis peab neist tingimata üle mahtuma? mina tõstaks ta lihtsalt kenasti nende kõrvale.. (:
Tagasi üles
Vaata kasutaja profiili Saada privaatsõnum Saada e-kiri
Reasta teated:   
Uus teema   Vasta teemale    Alumiinium, Sinu Sädelev Sõber -> Alumiinium Kõik ajad on GMT + 2 tundi
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

 
Hüppa:  
Sa ei saa teha siia alafoorumisse uusi teemasid
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Sa ei saa muuta oma postitusi
Sa ei saa kustutada oma postitusi
Sa ei saa hääletada küsitlustes


Powered by phpBB 2.0.6 © 2001, 2002 phpBB Group